רכב חדש ללא מקדמה – מי אמר שאי אפשר לרכוש רכב?

רכב חדש ללא מקדמה

הרבה פעמים כאשר יש החלטה לרכוש רכב חדש, חייבים גם לתת מקדמה ואת השאר לחלק בתשלומים, אבל יש אפשרות לרכוש רכב חדש ללא מקדמה, זאת כאשר אתם פונים לחברת מימון לרכב אשר יכולה להלוות לכם בתנאים מצוינים את הסכום הדרוש, וכך תוכלו לרכוש רכב חדש ללא מקדמה.

מאמר זה יעניק לכם כמה עצות לפני רכישת רכב חדש.

  • יש להרבה נהגים שרוכשים רכב חדש, לקנות רכב ששומר על ערכו כאשר יגיע זמנו להימכר בשוק הרכבים המשומשים. מדובר ברכבים מאוד פופולריים שידועים בחוזקם ובביטחון והיציבות שלהם על הכביש, גם כאשר הם משומשים ולכן יהיו נהגים שיסכימו לרכוש אותם, גם אם הם בכלל לא עונים על הצרכים האמתיים שלהם כמו תכונות מוטוריות, אחיזת כביש ועוד. לעניין זה נציין כי אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בשוק הרכב בעוד שלוש שנים, וההחלטה על רכישת רכב רק בגלל שהוא מותג, למרות שיכול להתאים לכם רכב אחר, היא שגויה מראש.
  • ואם בכל זאת נתייחס לתדמית ולמותג, הרי שלמכוניות היפניות יש היום יתרון על פני האירופאיות. אומנם אלה האחרונות מציעות סביבת נהג איכותית יותר עם נוחות יותר גדולה, אבל זה על חשבון האמינות. גם הקוריאניות וגם היפניות משתפרות ומציעות כלי רכב שבקושי רואים מוסך. שווה לבדוק את זה ולראות אם יש איזה רכב חדש ללא מקדמה יפני.
  • יש לשים דגש ברכישת רכב חדש דווקא על נושא הבטיחות, זהו הפרמטר הכי חשוב שצריך להיות בראש השיקולים, כאשר רוכשים רכב חדש. משום כך שימו בהחלט לב להסברים על בטיחות כל רכב באיזה מידה הוא מגן על הנהג, איזה סוג כריות אוויר יש לו וכמה, קורות חיזוק, אזורי קריסה. מערכת ניתוק כרית אוויר ועוד. בדקו מה אתם מקבלים בכל רכב והשוו בין אביזרי ואמצעי הבטיחות. יש הבדלים בין רמות האבזור וזה בעיקר מתבטא במכוניות הפשוטות לעומת הדגמים היותר יקרים. את חלקם כאמור תוכלו לרכוש בתנאים טובים ע"י חברת מימון רכב חדש ללא מקדמה. עוד בנושא הבטיחות נדגיש, כי כאשר אתם רוכשים רכב חדש שעמד במבחני ריסוק כלשהם, וודאו שאתם מקבלים דגם שיש בו את כל מה שהיה ברכב שלא התרסק…
  • מלבד הבטיחות לנהג יש היום רכבים עם בטיחות אקטיבית, שעשויה למנוע מהרכב להיקלע לתאונה. כמו למשל מערכת למניעת נעילת גלגלים, חלוקת כוח בלימה לשמירה על יציבות, מערכות תגבור בזמן בלימת חירום ועוד. ויש גם מערכות יותר מתקדמות כמו ESP מערכת בקרת יציבות ו- TCS מערכת בקרת משיכה והן דואגות שהרכב לא יסטה במצב של פניה חדה או האצה, כמו גם מערכות מניעת התדרדרות במדרון. כל אלה יחד תורמות הרבה מאוד להיות הרכב בטיחותי לנהג ולנוסעים.
  • דבר נוסף שיש לשים לב אליו בעת רכישת רכב חדש ללא מקדמה הוא תיבות ההילוכים. כדי להשוות בינה ובין אחרות באותה קטגוריה, כדאי להבין כי תיבת הילוכים אוטומטיים פשוטה, שונה ומתפקדת אחרת לגמרי מתיבת הילוכים שגם חוסכת בדלק ויש לה פעולה הרבה יותר חלקה וכמובן יקרה בהתאם.
  • יש כל מיני סוגים של תיבות הילוכים יש בסיסיות עם 4 יחסי העברה, ויש יותר חכמות עם העברות משתנות, ויש שמתוכננות כדי להעביר הילוכים בסל"ד כלשהו, ויש תיבות הילוכים המסוגלות לעקוב אחר אופי הנהיגה ולהתאים את החלפת ההילוך אליה.
  • רמת אבזור הרכב היא פרמטר נוסף שי לבחון אותו. כמה חלונות מופעלי חשמל יהיו ברכב האם שניים או ארבעה? האם הנעילה המרכזית של הדלתות כוללת מרימי חלונות, האם למראות הצד יש כיוונון חשמלי ולא רק ידני ועוד סוגיות הנוגעות לכוונון והתאמה אישית.
  • להזמנת תוספות לרכב כמו למשל מרימי שמשות, אזעקות, מערכות שמע ועוד, עדיף לעשות זאת בזמן הזמנת הרכב. הרי בסופו של דבר אם תקנו רכב חדש ללא מקדמה, תוכלו לקחת את כל האבזור שיש.