רכב חדש במימון מלא

רכב חדש במימון מלא

אחד הדברים שאנשים מאוד רוצים אחרי רכישת דירה, זה רכב חדש. אבל לא כל אחד יכול להרשות לעצמו, גם שתי משכורות עם משפחה ממוצעת של שלושה ילדים, לרכוש רכב חדש. מדובר בעשרות אלפי שקלים, ויש כאלה שגם חולמים על רכב של מאות אלפי שקלים, אבל זה באמת בשמיים.

היום בעזרת חברת מימון, אתם יכולים לרכוש רכב חדש במימון מלא, כך תוכלו לקבל את כל הסכום ולהחזיר אותו במלואו במזומן או ב-36 תשלומים. איך שתרצו.

הסיבה לכך שאנשים לוקחים הלוואה לצורך רכישת רכב חדש במימון מלא, היא משום שיש מצב שיש איזה מבצע נהדר של הרכב שהם חולמים עליו, אבל מה לעשות שהם צריכים לשבור תוכנית חיסכון כדי לקנות את זה, וזה לא משתלם להם.

אבל הם יכולים לפנות לחברה ממנה ניתן לקבל הלוואה לצורך רכישת רכב חדש במימון מלא, ולשחרר את החיסכון כאשר יוכלו ולשלם את ההלוואה.

היום זה קל- רכב חדש במימון מלא

רוב האנשים היום מעדיפים לקחת הלוואה לצורך רכישת רכב חדש במימון מלא, דווקא מחברת מימון לרכב ולא מהבנק. זה הרבה יותר קל, מהיר ובלי יותר מדי ביורוקרטיה. חברת מימון הרכב תבדוק את הזכאות שלכם, תתאים לכם את היקף ההלוואה של רכב חדש במימון מלא, וכך תוכלו להחזיר כמה שאתם יכולים ומתאים לכם בלי להיכנס ללחץ.

הערך של מכונית יש לומר, נשחק. ברגע שהיא כבר על הכביש היא כבר יד שנייה וזה גם אחרי חמש דקות. פחת של מכונית חדשה הוא בערך של 10,800 ₪ בשנה, שמהווים שליש מההוצאות על אחזקת רכב.

לכן כיוון שהערך של הרכב נשחק, לא כדאי לשבור תוכנית חיסכון או להקצות את כל הסכום במזומן, עדיף לפנות לחברת מימון רכב ולבקש הלוואה של רכב חדש במימון מלא. את הכסף הגדול תשאירו לכם לטיול מסביב לעולם.

לא קונים רכב במזומן!

רכב חדש במימון מלא לא קונים בכסף פרטי, אלא שיש מגמה ההולכת ורווחת היום שאנשים רוכשים רכב חדש במימון מלא, תוך לקיחת הלוואה מחברת מימון. זה אטרקטיבי מכל הבחינות. זה גם משאיר לכם כסף לביטחון שלכם ושל בני המשפחה שלכם, וגם כדאי מבחינת ריביות העומדות היום על 0.5% מתחת לפריים (כ-2%) כאשר מדובר ברכב חדש.

אומנם הריביות כאמור מאוד נמוכות היום, אבל צריך לקחת בחשבון כי ריבית הפריים תשתנה בצמוד לריבית של בנק ישראל כך שאם שער הריבית של המשק יעלה, גם ההחזרים של ההלוואה יעלו בהתאם.

דבר נוסף עליו יש לחשוב, כאשר רוצים לרכוש רכב חדש במימון מלא, אם לא עדיף לכם לקחת את הכסף ולהשקיע אותו במשהו שייתן לו תשואה במקום להוציא את כל הסכום הזה על רכב.