קניית רכב חדש בתשלומים

קניית רכב חדש בתשלומים

עולם הפיננסים התפתח מאוד. כרטיסי האשראי יצרו מהפכה שמאפשרת היום לכל אדם לרכוש כל דבר כמעט ולשלם בתשלומים. (מלבד דירה כמובן).

אתם יכולים לקנות מטבח חדש ולשלם בתשלומים. לרכוש מוצרי חשמל לכל הבית, רהיטים, לנסוע לטיול מסביב לעולם ולשלם על זה בתשלומים.

אין ספק כי אפשרות תשלום בתשלומים יצרה הזדמנויות חדשות ופתחה בפני אנשים שווקים חדשים שהם לא העזו לחלום עליהם, כי עם תשלומים זה הרבה יותר קל.

כל אירוע משפחתי אפשר לשלם בתשלומים, כל טיול, כל שיגעון או חלום שיש לכם, ייכנס לתוך האשראי שלכם וישולם בתשלומים. אין ספק שתשלומים נועדו לאנשים שרוצים לחיות את החיים הטובים ולשלם על זה בתשלומים.

קניית רכב חדש בתשלומים היא הזדמנות בלתי חוזרת עבור אנשים שהחלום שלהם זה ב.וו.מ. חדש למשל!

אחרי דירה- קניית רכב חדש בתשלומים!

אין ספק כי מכונית היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר אחרי רכישת דירה. יש אנשים שאין להם כסף לדירה, אבל רכב הם חייבים. הם עובדים אתו, מסיעים את הילדים ממקום למקום. שלא לדבר על אנשים שגרים בפריפריה וייתכן והם עובדים במרכז, רכב זה הפרנסה שלהם.

אנשים שעובדים בעבודת שטח שדורשת רכב, בלעדיו הם לא יעבדו. אנשים שגרים במושב או בקיבוץ, ורוצים לצאת לעבודה מחוץ למקום המגורים שלהם. כולם חייבים רכב.

אחרי הרבה ניסיון עם רכבים מיד שנייה, יש אנשים שלא מוכנים יותר לקנות רכב יד שנייה ורוצים רכב חדש. עכשיו הם יכולים לעשות את זה ולגשת לחברת מימון לשם קניית רכב חדש בתשלומים.

רכב חדש מכל הבחינות ובעיקר בתשלום בתשלומים, כדאי מאוד.

למה לבזבז את כל הכסף על רכב חדש?

החתונה של הבת שלכם מתקרבת ויש לכם חסכונות לצורך זה. מצד שני הלך לכם הרכב, כן אחרי הרבה שנים, כל רכב מפתח בלאי ולפעמים בלתי הפיך.

יש אנשים שאולי יאמרו לעצמם, יש לי עכשיו שני דברים לממן. אז אני אלך על חתונה יותר קטנה ואקנה לי רכב חדש. האמת- המחשבה היא לא נכונה.

תעשה אירוע גדול, כי חתונה של בת זה פעם בחיים, ותפנה לחברת מימון לרכב שנותנת לך הלוואה בהחזרים נוחים לשם קניית רכב חדש בתשלומים ותצא מורווח מכל הכיוונים. גם עשית לילדה את החתונה הכי יפה בעולם וגם הגעת אליה עם רכב שלא שילמת עליו בינתיים כלום, כי הלכת על קניית רכב חדש בתשלומים.

עכשיו הריבית הכי משתלמת- קניית רכב חדש בתשלומים

זו אחת התקופות הכי יפות של ריביות להלוואות יש לציין. הריבית היום נעה סביב ריבית הפריים שהיא היום נמוכה מאוד 2.5%.  זה בהחלט הופך את כל הנושא של קניית רכב חדש בתשלומים לאטרקטיבי מאוד.

בחלק מהבנקים ידרשו מכם שעבוד של הרכב להבטחת החוב, יש בנקים שיעמידו את האשראי לשם קניית רכב חדש בתשלומים ללא ביטחונות על סמך המצב הפיננסי שלכם בבנק, אבל אם הוא לא משהו, אז בטוח שלא תקבלו הלוואה. הפיתרון- לקחת הלוואה לשם קניית רכב חדש בתשלומים מחברת מימון.