מימון לרכב ללא מקדמה

מימון לרכב ללא מקדמה

כאשר רוצים לרכוש רכב, בדרך כלל צריך לשלם מקדמה, אבל אם אתם פונים לחברת מימון רכב, אתם יכולים גם לקבל מימון לרכב ללא מקדמה.

הבנקים למשל מציעים הלוואות שונות כדי לרכוש רכב. ההלוואה מהסוג הראשון היא על כל העלות של הרכב, מימון לרכב ללא מקדמה, אלא שמשלמים את הכול וזהו. התשלום מתפרש על פני חמש שנים, וכל חודש הלקוח פורע איזה חלק של התשלום, עד שהוא מסיים לשלם את כל המימון לרכב ללא מקדמה.

הסוג השני הוא מימון רק למחצית משווי הרכב. במקרה כזה הלווה פורע רק את הריבית, ואילו בסוף התקופה הלווה ישלם את כל הקרן בתשלום אחד.

לפעמים זה משתלם לאנשים כי לדוגמה יש להם חיסכון שעומד להיפתח בתקופה הזו וכו'.

מה כדאי יותר- מימון לרכב ללא מקדמה!

מה עדיף ומה כדאי בנושא של לקיחת הלוואה כדי לקבל מימון לרכב ללא מקדמה, אי אפשר לדעת, אבל מה שבטוח לקיחת הלוואה לצורך מימון לרכב ללא מקדמה כדאי לעשות בחברת מימון רכב ולא בבנק שלא תמיד גם יאשר לכם את ההלוואה והוא גם יעשה חשבון של כל מסגרת החשבון שלכם, מה המינוס שלכם, האם חרגתם מזה? איזה חסכונות יש לכם ועוד. כאשר אם אתם לוקחים מימון לרכב ללא מקדמה מחברת מימון רכב, כל מה שמעניין אותה זה שאתם לא לקוחות מוגבלים בבנק, שאין נושים שרודפים אחריכם ושאתם מרוויחים מספיק כדי להחזיר את ההחזרים החודשיים. זה מה שמעניין חברת מימון לרכב ללא מקדמה.

בנוסף לכך תצטרכו לשעבד את הרכב לטובת ההלוואה.

איך רוכשים רכב ללא מקדמה?

לעיתים אחת הבעיות הגדולות של אלה המעוניינים לרכוש רכב, היא שהם חייבים לתת מקדמה כלשהי ואין להם. אין להם שום הון עצמי בצד שהם יכולים לתת. לכן, להם מתאים לקבל מימון לרכב ללא מקדמה, רק כך הם יוכלו לרכוש רכב חדש.

יש חברות מימון לרכב שאפשר לקבל מהן מימון לרכב 100%, ללא כל מקדמה, זה לא היה בעבר אבל היום בגלל שיש חברות מימון לרכב אפשר לעשות את זה.

רכב חדש מבטיח לכם שקט נפשי להרבה שנים, בלי לראות מוסך ובלי לשלם על תחזוקה ותיקונים. פשוט להיכנס לאוטו ולנסוע.

לפעמים התיקונים והתחזוקה עולים בכל כך הרבה כסף ועצבים שאנשים פשוט מוכנים לוותר כבר על רכב מיד שנייה, רק כדי לא לעבור את כל הסיפור הזה.

רכב חדש- ביטחון על הכביש

רכב חדש נותן ביטחון לנהג. הוא מצויד בטכנולוגיה הכי חדישה מכל הבחינות ולכן אפשר ליהנות ממנו. כאשר רוצים לרכוש רכב חדש ישנה בעיה של מימון רכב ללא מקדמה, כי לפעמים גם מקדמה אין אבל עם חברת מימון לרכב הבעיה נפתרת בקלות.