מחפשים מימון לרכב? הגעתם למקום הנכון!

מימון לרכב

אם אתם רוצים לקחת מימון לרכב חדש, כדאי שתדעו מהן המכוניות הכי נמכרות בישראל נכון ליולי 2017. אחרי חצי שנה של פעילות יבואני הרכב בארץ נמסרו מינואר עד יוני 2017 168,197 כלי רכב. עליה של 1.7% משנת 2016, וכמובן שאחד הגורמים הוא, היכולת לקחת היום מחברת מימון לרכב, הלוואת מימון לרכב. על פי דו"ח איגוד יבואני הרכב, 30% מכלל המכירות הן למגזר המוסדי והשאר לאנשים פרטיים. הפערים עומדים על כ-2000 מכוניות בין היבואנים השונים, קיה לטובת יונדאי בדגמים: קיה ספורטאז' וקאיה פיקנטו. (ספורטאז' 7,359 מכירות ו- קיה פינטו 7,215) ויונדאי עם טוסון במקום השלישי (6,581).

המכוניות מדרום קוריאה, נמצאות בפסגה בשנים האחרונות וכך גם ב-2017. כ-44 אלף כלי רכב מסוג יונדאי נמכרו. סקודיה אוקטבה היא המכונית האירופאית הכי נמכרת, ובראש מכירות רכבי היוקרה נמצאת אאודי.

היפניות במקום הרביעי – מימון לרכב

אם אתם מחפשים מימון לרכב יפני, נאמר כי המכוניות היפניות הגיעו למקום הרביעי. טויוטה של חברת יוניון מוטורס ששיווקה מהקורולה (5761 מכוניות). בקודיה אקטביה שהיא הנמכרת ביותר עומדת על 5344 רכישות. במקום השני נמצא מיצובישי אאוטלנדר (4458) ומתקרבת אליו מאזדה 3 (4069 כלי רכב). במקום השביעי מככבת המכונית ההיברידית יונדאי איוניק (3746) מסירות ויונדאי 10 עם (3701). במקום העשירי סקודה ראפיד (3343) כלי רכב. אם אתם חולמים על אאודי, מרצדס או במ.וו. נאמר שאתם כנראה לא היחידים כי הייהת עליה של 19% במכירות של אאודי, במ.וו. עלתה ב-8% במכירות ומרצדס ב-13%.

אין ספק כי הגידול במכירות רכב היוקרה, מתאפשר מהנוחות של לקיחת הלוואת מימון לרכב מחברות המימון החוץ בנקאיות.

נמאס לכם שהאוטו במוסך? זה הזמן להלוואת מימון לרכב

במשך שנים, כאשר רק הבנקים יכלו לתת הלוואות מימון לרכב, המשיכו נהגי ישראל לחלום על רכב החלומות שלהם, וידעו כי אין להם אפשרות לממש זאת. יוקר המחייה, פרנסה למשפחה, כל אלה היו במקום הראשון ובצדק. גם אם אנשים פנו לבנקים לקבל הלוואה של מימון לרכב, זה הפך למסע קשה ואצל חלק- לטראומה. בנקים כידוע זה לא הגוף הכי ידידותי לסביבה. הקשיחות הבנקאית מתאפיינת במהמורות על גבי מהמורות שהם מציבים לכל מי שרוצה לקחת מהם הלוואה, ובכלל זה הלוואת מימון לרכב.

לכן- אנשים המשיכו לנסוע ברכבי יד שנייה ושלישית, מגרדים כרטיסי מזל, אולי יתמזל מזלם ויהיה להם אי פעם רכב חדש.

היום זה כבר לא חלום ולא צריך לגרד שום כרטיס. חברות מימון לרכב הן הערוץ החדש והעדיף לקחת הלוואת מימון לרכב. ההחזרים מותאמים ליכולת האישית של כל לווה, ולכן רבים מעדיפים לוותר על התענוג של מוסכים כל שבוע ולצאת לכביש עם רכב חדש ובטוח.