מבצע רכב חדש

מבצע רכב חדש

כמו בהרבה תחומים גם בתחום הרכב יש מבצעים, ולעתים ממש קורצים, חד פעמיים ושווים, אבל לשם כך דרוש הון עצמי.

התחרות בין היבואנים לא פוסחת גם על ענף הרכב. יש המציעים רכבים חדשים בהנחה משמעותית ובנוסף תכשיטים מתנה כמו למשל, פורד אקספלורר חדש ומתנה 20,000 ₪ לרכישת תכשיטים בפדני.

יש מבצעים עם לקסוס החדשה לרגל ההשקה, הנחות של עשרות אלפי שקלים. גרייס מוטורס עושה מבצע רכב חדש כמסורת השנתית שלה דגמים חדשים של פולקסווגן, סביאד, אאודי, סקודה ועדו במחירים חסרי תקדים.

יש גם ימי מכירות של מבצע רכב חדש בסוכנות לובינסקי ומחירים מיוחדים על דאצ'יה סנדרו, סיטרואן קקטוס החדשה ועוד.

בכלל מבצע רכב חדש מאוד אופיינתי לתקופה הזו של סוף החופש הגדול ותחילת החגים. יש גם מבצעים לפיג'ו, סיטרואן, יונדאי, סובארו ועוד.

ההנחות יכולות להיות למשל 25,000 ₪ ממחיר מחירון על סובארו (מבצע רכב חדש של מועדון חבר עם סובארו) וגם הנחות אחרות שוות למי שלא במועדון הזה.

מלבד הנחות משמעותיות מציעות החברות הצעות אטרקטיביות לדגמי רכבים אבזור, טרייד אין, מימון ועוד.

אין ספק כי יש מבצע רכב חדש שבאמת קשה לא לנצל אותו, אבל בשביל זה כמובן חייבים מימון. ולכן זה הזמן לפנות לחברת מימון לרכב ולקבל ממנה הצעה אטרקטיבית לפני שמבצע רכב חדש יסתיים.

חברת מימון או בנקים?

כאשר רוצים לנצל מבצע רכב חדש ואין ברשותכם מימון עצמי. אתם יכולים לגשת לבנק ולקחת הלוואה. יש שני סוגים של הלוואות בבנקים.

הלוואה מסוג אחד היא לקחת הלוואה על מלוא מחיר הרכב החדש, אותה יחלקו לכם בהחזרים חודשיים שווים למשך  חמש שנים.

הלוואה מסוג אחר מציעה מימון עד למחצית מחירו של הרכב. בהלוואה מהסוג הזה הלווה משלם רק את הריבית של הלוואה ואת הקרן בסוף תשלומי הריבית אחרי כשלוש שנים. אם למשל תיקחו הלוואה מהבנק בסך של 100,000 ₪. תשלמו לבנק ריבית של 104 ₪ בחודש (אם ההלוואה ניתנה בריבית פריים), ובסוף תשלום של 50,000 ₪, הלקוח ישלם את הקרן בסך 50,000 ₪ נוספים.

בכל צורת הלוואה שתבחרו תוכלו לרכוש רכב במסגרת מבצע רכב חדש.

מבצע רכב חדש- מה הכי משתלם?

אם יש מבצע רכב חדש שמאוד קוסם לכם, אתם בהחלט צריכים לחשוב האם אתם זקוקים למימון לרכב אצל חברה שמתמחה במתן הלוואות מימון לרכב חדש. אולי יש לכם מקדמה מסוימת ולכן כדאי לכם לקחת רק חלק מהסכום. אולי כדאי לכם לחכות קצת, למבצע רכב חדש אטרקטיבי יותר. כלומר כל השיקולים הם מאוד אישיים.

בכל מקרה אם אתם זקוקים לחברה המציעה מימון לרכב במסגרת מבצע לרכב חדש, צרו קשר עם חברה שיש לה ממליצים, אתר אינטרנט ושתוכל להציג בפניכם הצעה שקשה לסרב לה.