מאה אחוז מימון לרכב

מאה אחוז מימון לרכב

יש אנשים שאין להם מאה אחוז מימון לרכב, ויחד עם חיבה מיוחדת למכוניות ישנות, מוצאים את עצמם נוהגים ברכב עתיק יומין. מצד אחד זה ממש מגניב ונראה כאילו זה לקוח מאיזה גלויה מהמילניום, אבל מצד שני, איזה רכב יכול להחזיק מעמד כל כך הרבה שנים. הוא רואה יותר מוסך מאשר כביש.

תוכנית הגריטה של משרד התחבורה, נועדה לבעלי רכבים "זקנים" בני 20 שנה ויותר. נכון שהוא מעניק איזה שהוא סכום של כסף, אבל זה לא מאה אחוז מימון לרכב.

נהגים שיש להם רכב ישן בן למעלה מ-20 עם רישיון בתוקף, מיועדים להעביר את הרכב שלכם למגרשים מסוימים עמם עובד משרד התחבורה, שם הם יהפכו מה לעשות- לגרוטאות. על גריטה כזו ישלם משרד התחבורה סך של 3,000 ₪ וזה בטח לא מאה אחוז מימון לרכב…

למה להוריד רכבים מהכביש? מאה אחוז מימון לרכב

לתוכנית הגריטה יש כל מיני היבטים הן כלכליים, הן מהצד שלך איכות הסביבה אבל גם מחשבה על תאונות. התוכנית לעידוד הגריטה של משרד התחבורה, מורידה מהכביש כל שנה אלפי כלי רכב ישנים. אלה פולטים כמויות עצומות של זיהום אוויר (שמייצר גזי חממה). בנוסף הרכבים הללו נעדרים כל אמצעי בטיחות, הם ישנים ועתיקים ולעתים רבות גם מסוכנים לנהיגה. הורדה בצורה מסודרת של הרכבים הללו, תצמצם את זיהום האוויר.

בעבר היינו יכולים לראות גרוטאות של רכבים בצדי הדרך, כן אנשים היו פשוט מורידים את הרכבים שלהם לאיזו תעלה, ויש בכך מזיהום הסביבה. לכן כאשר מורידים את הרכבים בצורה מסודרת, לא נראה יותר את הגרוטאות האלה.

גריטת מכוניות נפוצה היום וגם בעלי הרכב לעיתים, ששים להתפטר מהרכבים שלהם, להשיג מאה אחוז מימון לרכב ולרכוש רכב חדש שבמשך כמה שנים לא יראה מוסך.

אחרי הגריטה יש לכם מאה אחוז מימון לרכב

רכבים המיועדים לגריטה הם משנת ייצור 1992 או ישנים יותר. בנוסף הרכב צריך שהרישיון שלו יהיה בתוקף במהלך השנה האחרונה ועד לגריטה.  רכב לגריטה אסור שיהיה מעוקל או משועבד והוא חייב להגיע לאתר הגריטה בנסיעה, ולא על גרר.

תוכנית הגריטה נועדה להוציא משימוש כלי רכב ישנים. הם גורמים לזיהום אוויר, לא בטוחים לנסיעה, לעיתים הם אפילו לא יכולים לעבור טסט ולכן תוכנית הגריטה תוריד אותם מהכביש.

משרד התחבורה מעודד נהגים למסור את הרכב הישן שלהם לגריטה, ובגלל שאפשר היום להשיג מאה אחוז מימון לרכב, נהגים רבים מוותרים על הרכב הישן שלהם.

מאה אחוז מימון לרכב מהניילון

עד לפני כמה שנים, כדי לרכוש רכב חדש היה צריך לשבור תוכנית חיסכון או קרן השתלמות. מעטים היו אלה שהיה להם מאה אחוז מימון לרכב, בלי איזה התגייסות מיוחדת לכך.

היום בעזרת חברות מימון לרכב כמו גרייס מוטורס, אפשר לרכוש כל רכב חדש שעולה על דעתכם, בתנאי החזר שמתאימים ליכולת שלכם. חברת מימון לרכב, בניגוד לבנקים, עושה את כל תהליך מאה אחוז מימון לרכב הרבה יותר נוח, קל ומשתלם.

מאה אחוז מימון לרכב היום זה לא חלום!