מפתח תמורת מפתח – איך זה עובד?

עסקת טרייד אין רכב חדש מאפשרת לכם להחזיר את הרכב הישן שלכם, ולקבל בתמורה רכב חדש כאשר על הרכב הישן תקבלו אצלנו 100% ממחיר המחירון.

איך מתבצעת העסקה?

גופים המבצעים עסקאות טרייד אין רכב חדש הם בדרך כלל חברות ליסינג או יבואני רכב. גופים אלה תמיד מעוניינים לקנות ולמכור, גם אם הרכב שלך אינו נחשב לסחיר, גם אם הוא במצב מכאני/קוסמטי בינוני וגם אם הוא שייך ליצרן של יבואן אחר. במקומו תציע לך חברת הטרייד אין מגוון שלם של מכוניות, ביניהן חדשות וביניהן משומשות. את ההפרש בין הרכב הישן לחדש ניתן לשלם בתשלומים או באמצעות מימון במרבית המקרים.

איך נחשב את שיווי הרכב?

מחירון "לוי יצחק" מהווה את נקודת המוצא של מרבית עסקאות הטרייד אין רכב חדש. חלק מהחברות נצמדות אליו לכל אורך העסקה וחלקן לא. כאשר לקוח מגיע אל חברת הטרייד אין עם רכב חבוט ובלוי, יתכן שיקבל עבורו סכום מכובד אך בתמורה יצטרך לשלם מחיר גבוה על הרכב החדש.

למכור את הרכב לאדם פרטי או בטרייד אין?

שיטת הטרייד אין רכב חדש מתאימה למי שלא יכול או מעוניין להשקיע מאמץ וזמן במכירה ובקנייה של רכב. בתמורה לנוחות שבעסקת טרייד אין רכב חדש ישלם הלקוח פרמיה מסוימת, בהתאם למצב של הרכב המוחלף. אדם המחזיק במכונית שמורה, מטופלת וסחירה, יקבל לרוב בתמורה לרכבו סכום גבוה במגזר הפרטי מאשר מה שיקבל בעסקת טרייד אין רכב חדש במקום אחר.

מדוע לבצע עסקת טרייד אין בגרייס מוטורס?

גרייס מוטורס מעוניינת לרכוש ממך את הרכב הישן ולמצוא עבורך את העסקה המשתלמת ביותר אשר תסייע לך להתקדם בשביל תהליך טרייד אין רכב חדש.

  • ניסיון ומקצועיות

    שנות ניסיון רבות ועבודה מול לקוחות טרייד אין, ידע נרחב ומעמיק בכלי רכב מאפשרים לנו להעריך את הרכב כיאות ביחס לשוויו ההוגן. 

  • מחירים הוגנים ואמינות

    כמובילים בתחומנו, אנו מחויבים לשמירה על מחירים הוגנים ביותר לשביעות רצון לקוחותינו ולשקיפות מלאה. 

אצלנו תקבל 100% מחיר מחירון

והתחייבות חוזית לקבלת אפשרות שדרוג

אחרי 36 חודשים