גרייס מוטורס 

קצת עלינו..
חברת גרייס מוטורס הוקמה בשנת 2015 מתוך אהבה לדבר, ידע נצבר והבנה מעמיקה את ענף הרכב, המובילים לחדות אבחנה ומקצועיות בכל הקשור לזיהוי צרכי הלקוח ופריסת כל האפשרויות הקיימות לו בבואו לרכוש רכב חדש.

בכל עסקת רכב חדש אנחנו בגרייס מוטורס ניגשים במלוא המרץ והיצירתיות, מגייסים את כל המשאבים ומשתמשים בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת לבנותה בצורה שתהא תפורה במידותיה לכל לקוח בכל פעם מחדש.

אנחנו בגרייס מוטורס מקפידים גם על האותיות הקטנות ודואגים שעסקת רכישת הרכב תעשה בדרך הכי משתלמת ללקוח. גרייס מוטורס יודעת היטב ששביעות הרצון שלכם הוא איש השיווק הכי טוב שלנו ולכן אנו פועלים, עושים ומתאמצים לטובת כך.

תכנית המימון
חברת גרייס מוטורס מתמחה בייעוץ ומתן פתרונות מימון לרכישת רכב חדש בשיטת 100% מימון ללא תשלום מקדמה.
אנו סבורים כי אין שום הגיון לשלם מראש על רכב, כשאתה מתכוון להשתמש בו כמה שנים, כאשר באפשרותך לנסוע ברכב חדש ולשלם עליו מידי חודש בחודשו לפי התקציב שלך. אנחנו מממנים לך בעלות סמלית את עסקת התשלומים וברוב המקרים, בסך הכל של העסקה, תשלם פחות ממחיר היבואן!

הצוות המקצועי שלנו במשרד יודע להתאים לכל אחד את הרכב המתאים לו ואת מסגרת התשלומים הנכונה. לא בכדי צברנו בשנות הפעילות הקצרות שלנו מאות רבות של לקוחות מרוצים, הנהנים משירות חסר תקדים ואמינות. אמינות, זו מילה שחרותה על דגלנו.

ניתן להגיע לפגישה במשרדנו, לקבל הצעה טלפונית או – שירות חדש, נציג שלנו יגיע עד אליך, ללא התחייבות!

האני מאמין שלנו
אנו בגרייס מוטורס חרתנו על דגלנו את סמל האמינות, שירות, אדיבות, סבלנות ומסירות ללקוח ללא פשרות.

ישנם מאות סוגי רכבים חדשים אך תדעו באיזה רכב לבחור? בדיוק בשביל זה אנחנו קיימים.

במסלול הייעוץ הראשוני נדע להתאים עבורכם את הרכב המתאים ביותר, ספורט? משפחתי? אולי מנהלים?

תנו לנו לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים והכי טובים-

לסייע לכם בדרך לרכב החדש שתמיד רציתם.

 

 

למה גרייס מוטורס?

01

שירות

הלקוח לפני הכול

ליווי אישי עד לקבלת הרכב

02

אמינות

חרותה על דגלנו

אינטרס הלקוח מוביל את העסקה

03

מקצועיות

מפרט מקצועי

הבנת מפרט הרכב עושה את ההבדל

04

ניסיון

מעל 10 שנים

ידע שירותיות ומקצועיות משרתים את העסקה

אני מזמין אותך לקבל שירות אישי

ארז אמויאל

"במהלך 15 שנותיי בענף הרכב, צברתי ניסיון רב כשכיר בסוכנויות, באולמות תצוגה ובמגרשים בארץ ובחו"ל, יצרתי קשרים רבים עם שחקני מפתח בתחום והכי חשוב הבנתי איך הכל עובד. החלטתי להקים את גרייס מוטורס מתוך הבנה מעמיקה של התהליכים והאינטרסים של השחקנים משני צידי המתרס- הקונה והמוכר ובידיעה שביכולתי למקסם את האינטרס של הלקוח בעזרת כישוריי בכל עסקת רכישת רכב חדש. דרך עיניי גרייס מוטורס הינה בית חם ללקוחות שיודעת לתת מענה לקשת רחבה של צרכים בתחום הרכב בצורה הכי מקצועית ובליווי אישי ואדיב לאורך כל הדרך, החל מהפגישה הראשונה ועד לקבלת המפתח. אני מרגיש תחושה של אחריות כלפי כל לקוח שפונה אלי כאילו אני קונה את הרכב לעצמי, ומתפקידי לספק לו את תמהיל העסקה הטוב ביותר."

בשוק הרכב בישראל יש הזדמנויות רבות לרכישת רכב חדש בתנאים מאוד אטרקטיביים, הכול עניין של ידע, קשרים, ניסיון וכושר מיקוח.

הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך בחירת רכב חדש לטעמי מתחילים בהבנת צרכי הלקוח, בחינת תקציב, מפרט טכני, גודל הרכב, רמת בטיחות, חסכון, ופוטנציאל שוק למכירה.

בשנתיים האחרונות אנו בגרייס מוטורס מובילים מהפיכה משמעותית ומביאים בשורה לקהל הלקוחות שלנו כיום לכל אחד יש הזדמנות לרכוש רכב חדש, האם אתם הבאים בתור?